Afisam rezultatele 1 - 20
Anunturi » Căutare » Asigurari ( 453 anunturi )

Anunturi / Asigurari publicate recent

Astazi va oferim aproximativ 453 de oferte ce au legatura cu Asigurari recent publicate sau actualizate.
  0775582471
09 Octombrie 2017
Cautam colaboratori pentru brokeraj asigurari

Cau?i un job part-time care poate deveni o oportunitate de afacere? Destine Broker ar putea fi locul perfect pentru tine. Mai multe detalii aici:
Cuvinte cheie : cautam , colaboratori , brokeraj , asigurari

  0740205129
28 Aprilie 2017
Consultant Asigurari de Viata

Consultant Asigurari de Viata Companie cu domeniu de activitate in intermedieri financiare ofera un mediu de lucru provocator, modern ?i orientat c?tre rezultate. Suntem organiza?ia lider de piata care sus?ine tinerii excep?ionali, ambi?io?i, care
Cuvinte cheie : consultant , asigurari , viata

  0748094990
29 Decembrie 2016
Contracte Auto / Fise de inmatriculare / Asigurari/ Traduceri

Contracte Auto / Fise de inmatriculare / Asigurari/ Traduceri Inmatriculari AUTO Complete - reprezentare client R.A.R in vederea obtinerii actelor necesare inmatricularii auto ; - intocmim dosarul de inmatriculare si va reprezentam la institutile statului pentru achitarea
Cuvinte cheie : contracte , auto , fise , inmatriculare , asigurari , traduceri

  0785192141
240 EURO Pret Total
01 Noiembrie 2016
Asigurari Bulgaria IEFTINE

Asigurari Bulgaria IEFTINE Asigurari Bulgaria IEFTINE Partener regional ADMIRAL Broker Insurance. . ASIGURARI BULGARIA IEFTINE. Avem colaborare cu peste 16 Societati de Asigurare din Bulgaria. Singurul broker de asigurari din Bulgaria unde
Cuvinte cheie : asigurari , bulgaria , ieftine

  0785192141
Asigurari DOBRICH Bulgaria

Asigurari DOBRICH Bulgaria Asigurari DOBRICH Bulgaria Partener regional ADMIRAL Broker Insurance. . ASIGURARI BULGARIA IEFTINE. Avem colaborare cu peste 16 Societati de Asigurare din Bulgaria. Singurul broker de asigurari din Bulgaria unde
Cuvinte cheie : asigurari , dobrich , bulgaria

  0732204395
18 Octombrie 2016
Asigurari viata si non-viata

•Ai nevoie de o asigurare? •Ai aflat noile reglementari a le RCA? •Esti in tema cu ofertele Casco? •Te-ai hotarat sa-ti faci o asigurare personala de tip : - protectie si economisire; -majorat copil;
Cuvinte cheie : asigurari , viata

  0745070439
18 August 2016
Asigurarea CASCO - Za asigurari

Asigurarea CASCO este asigurarea facultativa pentru avarii si furt a vehiculelor. Se pot asigura CASCO urmatoarele tipuri de bunuri: Clasa I – autoturisme, microbuze pana la 9 locuri pe scaune (inclusiv sofer),
Cuvinte cheie : asigurarea , casco , asigurari

  0769333150
1 RON Pret Total
29 Iulie 2016
Tractari auto platforma slep non stop inmatriculari Bulgaria asigurari

Tractari auto platforma slep non stop inmatriculari Bulgaria asigurari Servicii complete de tractari auto NON-STOP 3 Autospeciale dotate cu trolii Soferi experimentati pregatiti sa faca fata oricarei situatii Tractari auto - autoturisme Posibilitate transport 2 auto,la cel de-al doilea
Cuvinte cheie : tractari , auto , platforma , slep , stop , inmatriculari , bulgaria , asigurari

  0748094990
30 Iunie 2016
Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari

Descrierea jobului: Intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania si Bulgaria -FARA TARGET -se poate lucra atat de acasa cat si de
Cuvinte cheie : recrutam , inspectori , asistenti , brokeri , asigurari

  0763024024
763,024,024 EURO Pret Total
28 Mai 2016
Asigurari Bulgaria-Romania

Asigurari Bulgaria-Romania Asigurari Bulgaria NON-STOP - INMATRICULARI BULGARIA, Asigurari RCA Bulgaria, Imputerniciri Bulgaria, Contracte de vanzare-cumparare ptr. masinile inmatriculate in Bulgaria, , ITP Bulgaria. Cele mai mici preturi!
Cuvinte cheie : asigurari , bulgaria , romania

  0741566749
150 RON Pret Total
18 Mai 2016
Asigurari auto si ITP numere straine

Efectuam prelungire Asigurare ( CARTE VERDE ) si ITP pentru numere straine Anglia, Spania, Franta, Belgia, Italia, Germania, Olanda, Grecia, Cehia...etc. Pretul este de 150 Ron + Courier pentru orice serviciu
Cuvinte cheie : asigurari , auto , numere , straine

  0746203720
18 Mai 2016
Recrutam consultanti in asigurari - Generali Romania

Recrutam consultanti in asigurari - Generali Romania Daca iti doresti o cariera in domeniu vanzarilor, vino in echipa noastra! Te asteapta o cariera de succes. La Generali, profesia de consultant in asigurari este o meserie in adevaratul sens al cuvantului, care
Cuvinte cheie : recrutam , consultanti , asigurari , generali , romania

  0748094990
28 Aprilie 2016
Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari-toata Romania

Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari-toata Romania CANDIDATUL IDEAL - Abilitati de comunicare, negociere si vanzare - Atitudine pozitiva, spirit de initiativa si receptivitate la nou - Capacitati organizatorice, de munca in echipa si orientare spre clienti si
Cuvinte cheie : recrutam , inspectori , asistenti , brokeri , asigurari , toata , romania

  0748094990
31 Martie 2016

Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari-toata Romania Descrierea jobului: Intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania si Bulgaria -FARA TARGET -se poate lucra atat de acasa cat si de

  0763024024
80 EURO Pret Total
29 Martie 2016
Asigurari RCA Bulgaria

Birouri de acte auto Bucuresti non stop va ofera cele mai ieftine Asigurari Bulgaria, Romania si Carte Verde pentru masinile inmatriculate in Bulgaria si in Romania, consultant auto, inmatriculari masini Bulgaria si
Cuvinte cheie : asigurari , bulgaria

  0748094990
18 Martie 2016

  0760956730
230 EURO Pret Total
08 Martie 2016
Asigurari Bulgaria .

Asigurari Bulgaria                . Reinnoim Asigurari Bulgaria 6 Ani Experienta, Reinnoim Asigurari de Bulgaria pentru peste 1600 de Clienti. Suntem o firma serioasa, oferim clientilor suport privind daunele si despagubirile in cazul Constatului

  0736831463
23 Februarie 2016
Asigurari auto ieftine non-stop

Va stam la dispozitie cu cele mai bune oferte la asigurarile Casco, RCA, asigurare de calatorie, asigurari medicale, asigurarea locuintei, asigurarea bunurilor, asigurare malpraxis, asigurare raspundere civila,
Cuvinte cheie : asigurari , auto , ieftine , stop

  0748094990
18 Februarie 2016
Recrutam brokeri de asigurari

Recrutam brokeri de asigurari Descrierea jobului: Intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania si Bulgaria -FARA TARGET -se poate lucra atat de acasa cat si de
Cuvinte cheie : recrutam , brokeri , asigurari

  0770767973
06 Februarie 2016
asigurari la un telefon distanta

Asigurari la un telefon distanta.Suna acuma la 0770.767.973 pentru a comanda o asigurare cu reducere de 5 % sau rcavoluntari@gmail.com ! Livram in toata tara Asigurari auto: RCA, Casco, CMR Asigurari calatorie in
Cuvinte cheie : asigurari , telefon , distanta

Anunturi Gratuite » Asigurari ( 453 anunturi )

Inapoi12345Inainte

Cont firme
Nu ai un cont de firma? Inregistrare firme !
  Login firme
  Am uitat parola

Promovare rapida a siteului tau

Daca esti administratorul unui site nu ezita sa il adaugi in directorul web on line.

Expert contabil consultanta si expertiza fiscala